Romania Trucking - server.romaniatrucking.eu:7777

Romania Trucking - server.romaniatrucking.eu:7777

Postby ArchLord » 04/12/2015, 22:53

Salutare dragi jucatori de San Andreas Multiplayer!

Astazi doresc sa va prezint un server de trucking,unic in Romania,Romania Trucking.Serverul este cunoscut la nivel international,functioneaza pe un gamemode unic(nu copie dupa Romania Trucking Office) si se bazeaza pe principiul vietii de tirist din realitate.

Pe server veti putea gasi urmatoarele clase:
-Sofer de TIR/CAMION
-Asistenta Rutiera(ca factiune,iti trebuie un rang special pentru a intra)
-Politia(ca factiune,iti trebuie un rang special pentru a intra)

Ce va putem oferi noi si nu va pot oferi celelalte servere de trucking?
In primul rand,asigurarea longevitatii serverului,serverul este deschis din 1 iulie 2014,cu exceptia momentelor cand se faceau update serverul nu a fost inchis.
In al doilea rand,toate casele de pe server sunt la pretul de 1$(iar upgrade-ul lor este foarte mic,upgrade-ul pentru nivel maxim(10) costand in jur de 200.000-300.000$).
Posibilitatea de a devenii VIP prin castigarea eventurilor(fiecare event este premiat cu 5 coins,coins este moneda noastra speciala pe care o folosim ca premiu la eventuri sau donatie).
Posibilitatea de a primii jumatate de scor si jumatate din bani daca veniti de pe alt server de trucking(bineinteles,cu dovada).
Un staff capabil,care stie sa aplaneze conflictele,nu sa le amplifice.
Posibilitatea de a devenii POLITIST / HELPER / MECANIC fara prea multa "experienta" pe server.In acest moment cererile sunt inchise,dar in decembrie vor fi deschise din nou.

De ce sa ne alegeti pe noi?
Pentru ca stim sa respectam playerii,indiferent de rangul lor,indiferent daca sunt VIP,playeri normali sau membrii staff,regulamentul se aplica pentru fiecare in parte,si fiecare plateste pentru greselile facute.
Pentru ca dorim sa te avem ca player,pentru ca dorim sa-ti aratam ce avem noi si nu au altii.
Pentru ca vrem sa te invatam adevaratele valori ale SAMP-ului,adica scripting-ul de calitate,mapping-ul exceptional si playerii ordonati,la locul lor.

Daca intrii cu tag [RT] in fata numelui vei primii automat dupa ce citesti /newbie si 50 coins,cu...care sa faci ce doresti!

IP server: server.romaniatrucking.eu:7777
FORUM server: http://www.forum.romaniatrucking.eu/

Multumim pentru timpul acordat!

Cu respect,
Echipa Romania Trucking.
ArchLord
 
Posts: 1
Joined: 30/07/2012, 18:15

Return to San Andreas Multiplayer

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests

cron