Omega Role Play | www.omega-roleplay.info

Omega Role Play | www.omega-roleplay.info

Postby B-Matt » 20/09/2012, 18:18

Image


Tko smo mi?

Omega Role Play je projek koji traje već oko 4 mjeseca. Prvih par mjeseci je bilo teško i jedva smo se izvukli, ali sada opet smo tu i još jači nego ikada. Zašto baš RP server pitate se? Ja, ali i veći dio tima vjeruje da je moguć RP na balkanu i da sve priče oko primitivizma balkanskih igrača SA:MPa su budalaštine. Upravo zato nemamo User Control Panel, ne zbog igrača, već zato što želimo sve one koji nisu RPali tome djelu igre (nebrinite imamo vec sređen web UCP sa bazom podataka ;)).

Server uređenje

Na serveru će biti samo Game Admini bez Game Mastera, iz razloga da će biti mod uređen sa odličnim no-nonRP sistemom i imat ćete jako puno tutoriala oko role-playa. Game mod će biti uređen sa novim funkcijama i objektima sa novih verzija SA:MPa (0.3d/0.3e) i sistemima koji će vas vuči u igru da opet od RPate neke akcije. Forsiranje RPa kao na drugim serverima? Ne, nećemo forsirati hardcore RP kod svih novih igrača, ali od level 10+ će biti forsiranja RPa. Ne u smislu praćenja igrača dano-noćno sa rcon komandom ili traženja "dlake u jajetu" kako bih vas kaznili. Uvijek ćete dobiti detaljno objašnjenje od mene ili od drugih admina ukoliko prekršite neko pravilo.

Forum uređenje - voditelj moderatora: Jacey

Kao što vidite nema Global Modova, zašto? Jer ih se nemože kontrolirati kako bi vi i ja željeli. Neželim da mi se desi situacija kao na G* serveru kada su sve pokrali. Moderatori ostaju, ali nadgledanje nad njima preuzima korisnik i admin Jacey. Njemu ćete se javljati ili odgovarati samo ako ste moderator. Prijave za moderatore će se raspisivati svaki puta kada bude bilo slabo aktivnih ili malo moderatora. MAXIMUM BROJ BOARDOVA KOJIH SMIJETE MODERIRATI JE: 2! Zašto? Iskreno nemožete stići običi ni 2, a kamoli 20 boardova. Stoga olakšavamo vama, ali i drugim korisnicima koji žele biti moderator na forumu.

Sustav organizacija - voditelji: Queen i Crown

Više manje je kao na svim drugim serverima, ali male izmjene su te da NEMA skriptanih mafija, bandi i nema odbora za organizacije. Zašto? Pa vjerujem da biste vi više željeli vidjeti svoju organizaciju kao official nego neke "Redsox Gangsters" ili "Grove Street Families". Raditi ćemo na principu warnova i tako osigurati pravi RP u organizacijama. SVE organizacije (osim PDa-ako se to ukine ode IC svijet u k) imaju pravo na 2 warna, nakon 2 warna organizacija se GASI. Svaka prihvaćena žalba na člana neke bande je 1 warn. Ukoliko se oba ili jedan lider uhvate u abuse-u ili velikome nonRPu ista organizacija se GASI.

Predstavljanje ćete moći stavljati kada sredimo game mod i budemo pri kraju, a to će biti jako brzo jer rade 5 developera na njemu. Što više RPate i manje koristite OOC chatove imate veće šanse za skriptu to jest official. Oni koji budu slabije RPali i više koristili OOC chat će biti razmotreni od strane administracije (Queen, Crown i ja) dali im treba dati official ili ne.


Ljudi koji su pomogli ovoj zajednici

Ovo su svi koji su pomogli da ovdje sada budete. Crown, Luigi. (Zumbul Aga), Spermić, Dinero, Jacey, Boki (Kybe), Mess, venom., Sponge, Chilling', B-Matt. Moguće da sam i nekoga zaboravio i isprićavam se unaprijed. Ali oni koji nisu tu, a misle da su važni nisu važni uopće.

Završna riječ

Nadam se da ćete pisati puno tutoriala i pomoći nam dignuti ovu zajednicu. Ali i održati RP, možda čak ga i povećati na veći level. Premiume ćete moći uplačivati jedino kada ja vidim da će se ovo održati, jer meni nisu cilj novci već uživancija na serveru i RP ;)

Forum: www.omega-roleplay.info
Server IP: Uskoro!
Image
B-Matt
 
Posts: 1
Joined: 09/09/2012, 11:45

Return to San Andreas Multiplayer

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests

cron