Sampowy Przewoz Drogowy

Sampowy Przewoz Drogowy

Postby MaciekPL » 19/10/2012, 7:16

Image

Strony www:

Na stronie głównej przygotowany jest szablon, który pełni funkcję portalu, możemy znaleźć w nim ważne informację i ciekawe newsy dotyczące życia serwera. Natomiast Forum pracuje na silniku MyBB. Zainstalowanych zostało kilka ciekawych pluginów urozmaicających przeglądanie forum, styl jest urozmaicony ciekawą grafiką. Wszystkie wątki są umiejscowione tak, aby ułatwiały nawigację po forum i szybkie znalezienie szukanego wątku. Posiadamy również fanpage na facebook'u.

Opis serwera:

Mamy wyjątkowe podejście do graczy, chcemy aby to Oni tworzyli rozgrywkę, a my tylko staramy się realizować ich pomysły. Aktualny Gamemod (wersja 4.0.1) jest wynikiem kilku miesięcznej pracy. Powstało w tym czasie wiele urozmaiceń i ciekawych systemów. Staraliśmy się również wzbogacić pracę we frakcjach poprzez wprowadzenie ciekawych komend i niepowtarzalnych funkcji. Interfejs jest przyjazny dla gracza, nie ma zbyt dużej ilości Textdrawów etc. Wszystkie teksty, informacje i komendy są w oknach GUI. Wprowadzane jest udźwiękowienie - podczas niektórych czynności usłyszymy lektora. Wielką zaletą naszego projektu jest częsta aktualizacja i błyskawiczna naprawa zgłaszanych błędów.

Dokładny opis systemów i funkcji:

System zleceń: Po wybraniu pojazdu i wpisaniu komendy: /zlecenia ukaże nam się okno z dostępnymi towarami dla typu pojazdu, w którym znajdujemy się. W tym samym oknie należy wpisać ID zlecenia i dalej postępować według instrukcji.

Image

Licznik pojazdu: Znajdziemy w nim najistotniejsze informacje takie jak prędkość, przebieg, czas jazdy, stan paliwa. Całość ujęta jest w ładnym textdrawie.

Image

Głód, życie, zmęczenie: W prawym górnym rogu znajdziemy 10 kresek, który powiadamiają nas o stanie naszego zmęczenia. Jeżeli wszystkie kreski będą czerwone to znak, że grozi nam śmierć i szybko musimy zjeść coś w automacie.

Image

System wypadków: Kiedy zdarzy nam się zaliczyć dzwon lub poważnie uszkodzić pojazd stracimy na krótki czas przytomność i będzie się nam kręcić w głowie. Wszystko zostało ciekawie zestawione: ruchoma kamera+czerwony ekran+napis

Image

System fotoradarów: Kiedy przekroczymy dopuszczalną prędkość w pobliżu fotoradaru otrzymamy mandat proporcjonalny do wykroczenia.

Image

GPS, tempomat: Do naszej dyspozycji jest system pozycjonowania. Po wpisaniu komendy /gps naszym oczom ukaże się lista punktów, na które możemy ustawić namiar.

Image

Wtedy wyświetli się nam napis z celem podróży, odległością oraz strzałka z kierunkiem poruszania się. Klikając "2" możemy włączyć tempomat służący utrzymaniu stałej prędkości na długich trasach.

Image

System bankomatów: Swoje oszczędności możemy ulokować w banku, żeby były całkowicie bezpieczne. Na serwerze pieniądze możemy wydawać na kupno prywatnego pojazdu, domek i inne atrakcje czy obowiązki takie jak kupno paliwa, jedzenia.

Image

Aktualnie mamy 3 rozbudowane frakcje: Policję (skuwanie, aresztowanie, paralizator, radar ręczny, alkomat, aresztowanie, kolczatki, wyrzucanie z pojazdu, mandat, punkty karne), Pogotowie ratunkowe (leczenie, karmienie
, pracujemy nad systemem reanimacji i leczenia), Pomoc drogowa (malowanie sprayem, pełny tuning, przeglądy pojazdu) oraz firmę Road Builder zajmującą się budowaniem objazdów ingame (stawianie obiektów) oraz przewozem specyficznych towarów. W tworzeniu jest firma zajmująca się produkcją i transportem pomiędzy stacjami paliwa.

W kilku słowach opisałem wam projekt, jednak nikt nie przekona się w pełni o mocnych i słabych stronach serwera, dopóki sam go nie odwiedzi. Zatem gorąco zapraszam pasjonatów Truck'ów i nie tylko. Zapraszam również do wyrażania obiektywnych opinii i nawiązania dyskusji.

W pigułce
Image Nazwa: Sampowy Przewóz Drogowy
Image
Image IP: 31.186.84.126:7778
Image
Image Wersja: 0.3e | Image Typ rozgrywki: Truck
Image
Image Ilość slotów :100
Image
Image Image Image
http://img607.imageshack.us/slideshow/w ... 005utn.png
MaciekPL
 
Posts: 1
Joined: 19/10/2012, 7:01

Return to San Andreas Multiplayer

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests